Cort CR250 gitara elektryczna
Każda z gitar Cort'a jest ręcznie wykańczana przez fachowców - lutników pracujących średnio po 20 lat w branży. Od projektu wykonywanego przez najlepszych amerykańskich designerów, poprzez ręcznie wybierane twarde drewno z Ameryki Północnej, do wszechstronnej elektroniki wzbogacającej brzmienie.

Klasyczna konstrukcja - Nowa CR250's posiada klasyczną konstrukcję korpusu z pojedynczym wycięciem, wygięty wierzch z płomiennego klonu oraz gryf łączony wpustowo.

Przystawki Classic Rocker- II - Przystawki ClassicRocker- II CR2NS-F & CR2NS-R (H-H) nadają CR250 ciepły charakter brzmienia korespondujący z klasycznym wyglądem.

Samick CR-15BK gitara basowa

To pięciostrunowa konstrukcja ze smukłym korpusem wykonanym z mahoniu. Dzięki niemu muzyk jest w stanie osiągnąć ciepłe i okrągłe brzmienie basu z dużą ilością niskich częstotliwości. Gitara posiada regulacje głośności każdej przystawki oraz potencjometr tonów.

Samick to koreańska korporacja, która produkuje instrumenty muzyczne strunowe i klawiszowe. Wśród instrumentów strunowych znajdziemy szeroką gamę gitar, skrzypiec i wiolonczel. Firma powstała w 1958 roku i na początku swojej działalności zajmowała się produkcją i dystrybucją pianin, dopiero po latach do swojej oferty wprowadziła gitary akustyczne i elektryczne. Od 1992 roku funkcjonuje kolejna fabryka w Indonezji, gdzie powstają doskonałej jakości instrumenty. Gitary akustyczne i elektryczne Samick'a wyróżnia bardzo wysoka jakość i doskonałej jakości materiały.

Lag Tramontane 70

Jest serią instrumentów, zbudowanych w oparciu o mahoń afrykański - egzotyczny gatunek drewna z którego wykonano boki, tył korpusu gitary i jej gryf, uzyskując osobliwe brzmienie, rzadko spotykane w instrumentach tej klasy. Zastosowanie wykończenia pozostawiającego otwarte pory drewna zapewnia jego naturalny rezonans oraz oferuje oryginalną estetykę w postaci słojów, mieniących w zależności od kąta padania światła.

Specyfikacja - Korpus w stylu Dread-nought z cutaway'em, płyta wierzchnia wykonana jest z litego świerku sitkaj-skiego, a tył i boki z mahoniu afrykańskiego. Wykończenia boków oraz tyłu gitary zachowują otwarte pory drewna.

Elegancja i prostota - Mostek produkcji brownwood oraz strunociąg w kolorze czarnego grafitu nadają gitarze elegancki wygląd. Gryf został wykonany z mahoniu afrykańskiego.

Novation Mininova mikrosyntezator

Każdy generowany dźwięk ma łatwy dostęp do niemal nieograniczonej ilości wariantów, które można subtelnie zmieniać lub całkowicie przekształcać za pomocą pokrętła lub naciśnięcia przycisku. Twórz wszystkie brudne, tłuste basy, strzeliste leady, bujne podkłady i vintage’owe dźwięki, których możesz oczekiwać po tym wytrzymałym i kompaktowym syntezatorze.

Mikrosyntezator z vocoderem z 37 mini klawiszami. 256 dźwięków, wśród których bez problemu odnajdziesz wszystkie style muzyczne, takie jak Techno, House, Hip Hop i wiele innych. Do dyspozycji jest także 128 miejsc na zapisywanie własnych dźwięków, które można stworzyć zarówno z samego instrumentu, jak i dołączonego oprogramowania MiniNova Editor.

Pozostałem instrumenty

Yamaha DGX-660 

Ten instrument jest nowoczesnym, cyfrowym pianinem, które posiada szereg innowacyjnych funkcji do nauki gry, ćwiczeń oraz dzielenia się swoją muzyką ze znajomymi. Nowa funkcja Piano Room daje możliwość wyboru ogromnej ilości brzmień fortepianowych oraz różnych ustawień wpływających na odbiór akustyki pomieszczenia. Twórz własne, unikalne środowisko brzmieniowe!

Instrumentarium Orffa

Instrumenty perkusyjne Orffa (tzw. przeszkadzajki) wywierają kluczową rolę w wychowaniu muzycznym. W ich skład wchodzą akcesoria perkusyjne o nieokreślonej i określonej wysokości dźwięku. Do dyspozycji są kije deszczowe, marakasy, kastaniety, trójkąty, klekotki, tarki i tamburyny.

Marshall DSL-40C 

Wzmacniacz z nowej serii DSL (Dual Super Lead) i jest kontynuacją legendarnego i wielokrotnie nagradzanego modelu JCM2000

Bardzo dobre combo gitarowe, o uniwersalnych parametrach użytkowych. Konstrukcja jest kombinacją końcówki mocy EL34 oraz dwukanałowego, w pełni lampowego preampu – z możliwością zmiany kanału przy pomocy footswitcha.

Markbass Little Mark 250

Świetny head basowy, o bardzo dobrych parametrach, z dobrym rasowym soundem oraz dużą mobilnością.

Moc: 150W RMS @ 8 ohm, 250W RMS @ 4 ohm

Pętla efektów

 

Kontakt

Estrada Studio
ul. Jagiellońska 24
35-025 Rzeszów
NIP: 813 026 90 58

pon.-pt.:
8.30 - 16.30

17 853 80 04 fax: 17 853 80 13 512 070 465
Napisz do nas