Free20: Estrada Rzeszowska kontynuuje konkurs dla zespołów muzycznych. Do wygrania 20 godzin nagrań w Estrada Studio i koncert transmitowany online! 

Estrada Rzeszowska wyciąga pomocną dłoń do młodych zespołów muzycznych, które chcą wydać własny materiał bez wkładu finansowego. Dzięki konkursowi Free20 można wygrać 20 godzin nagrań w profesjonalnym Estrada Studio – razem z pracą realizatora, miksem i masteringiem. Nagrodzonych w danym roku może być nawet kilkanaście kapel! Najlepsi zagrają też koncert, który pozwoli dotrzeć do nowych fanów.

Wygraj 20 godzin nagrań w Estrada Studio!

Ruszyła kolejna edycja konkursu Free20 organizowanego przez Estradę Rzeszowską, którego celem jest promocja młodych twórców. Nagrodami jest 20 godzin studyjnych, podczas których można zarejestrować własny utwór – Estrada udostępni laureatom studio z profesjonalnym sprzętem i realizatorem dźwięku, a zasady udziału we Free20 są bardzo proste. Na stronie https://studio.estrada.rzeszow.pl/studio-nagran/konkursy/ dostępny jest formularz konkursowy, który należy wypełnić i kliknąć „wyślij zgłoszenie”. W formularzu należy podać skład zespołu, napisać krótkie bio oraz fotografię, która będzie wykorzystywana w celach promocyjnych i od jednego do trzech utworów w formacie MP3, na podstawie których komisja konkursowa zdecyduje o przyznaniu nagrody. 

Nabór do konkursu trwa praktycznie cały rok i jest podzielony na cztery etapy:

• od stycznia do marca (zgłoszenia można wysyłać od stycznia do lutego),

• od kwietnia do czerwca (zgłoszenia można wysyłać od kwietnia do maja),

• od lipca do września (zgłoszenia można wysyłać od lipca do sierpnia),

• od października do grudnia (zgłoszenia można wysyłać od października do listopada). 

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz dostępny poniżej. Jedynie poprawnie przesłane zgłoszenie wraz z podpisanym oświadczeniem będzie brane przez nas pod uwagę.

 

Napisz do nas
Informacje o uczestniku/zespole
Zgłaszający