Konkurs Free30: Estrada Rzeszowska kontynuuje przedsięwzięcie i wyciąga pomocną dłoń do młodych zespołów muzycznych, które chcą wydać własny materiał bez wkładu finansowego. Dzięki konkursowi Free30 można wygrać darmowe godziny w profesjonalnym Estrada Studio. Najlepsi mogę również otrzymać propozycję zagrania koncertu na naszych imprezach, który pozwoli Wam dotrzeć do nowych fanów.

Nagrodę główną w każdym etapie Konkursu stanowi 30 godzin na nagranie, miks oraz mastering w ESTRADA STUDIO. W czas nagrody wlicza się pracę realizatora dźwięku. 

Organizator może ufundować nagrodę specjalną w każdej edycji Konkursu, którą stanowi koncert kameralny zorganizowany w studio nagraniowym ESTRADA STUDIO połączony z transmisją live na wybraną platformę streamingową.  

W styczniu 2022 ruszyła kolejna edycja konkursu Free30 organizowanego przez Estradę Rzeszowską, którego celem jest promocja młodych twórców. Zasady udziału we Free30 są bardzo proste. Na dole strony dostępny jest formularz konkursowy, który należy wypełnić i kliknąć „wyślij zgłoszenie”. W formularzu należy podać skład zespołu, napisać krótkie bio oraz fotografię, która będzie wykorzystywana w celach promocyjnych i od jednego do trzech utworów w formacie MP3, na podstawie których komisja konkursowa zdecyduje o przyznaniu nagrody. 

Nabór do konkursu trwa praktycznie cały rok i jest podzielony na cztery etapy:

• od stycznia do marca (zgłoszenia można wysyłać od stycznia do lutego),

• od kwietnia do czerwca (zgłoszenia można wysyłać od kwietnia do maja),

• od lipca do września (zgłoszenia można wysyłać od lipca do sierpnia),

• od października do grudnia (zgłoszenia można wysyłać od października do listopada). 

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz dostępny poniżej. Jedynie poprawnie przesłane zgłoszenie wraz z podpisanym oświadczeniem będzie brane przez nas pod uwagę.

 

Napisz do nas
Informacje o uczestniku/zespole
Zgłaszający